Телепрограма на 28 вересня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:20 М/с "Бен 10".
7:35 М/с "Бен 10".
7:45 М/с "Бен 10".
8:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:10 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:20 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:35 М/с "DC Девушки-супергерои".
10:45 М/с "DC Девушки-супергерои".
11:00 М/с "Яблоко и Лук".
11:10 М/с "Яблоко и Лук".
11:30 М/с "Яблоко и Лук".
11:40 М/с "Яблоко и Лук".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:05 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:15 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
13:00 М/с "Вся правда о медведях".
13:10 М/с "Вся правда о медведях".
13:20 М/с "Вся правда о медведях".
13:35 М/с "Вся правда о медведях".
13:45 М/с "Вся правда о медведях".
14:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:00 М/с "Юникитти".
15:10 М/с "Юникитти".
15:20 М/с "Юникитти".
15:35 М/с "Юникитти".
15:45 М/с "Юникитти".
16:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:00 М/с "Яблоко и Лук".
17:10 М/с "Яблоко и Лук".
17:30 М/с "Яблоко и Лук".
17:40 М/с "Яблоко и Лук".
18:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:10 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:20 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:35 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:45 М/с "DC Девушки-супергерои".
19:00 М/с "Пауэр Плейерс".
19:10 М/с "Пауэр Плейерс".
19:30 М/с "Пауэр Плейерс".
19:40 М/с "Пауэр Плейерс".
20:00 М/с "Бен 10".
20:10 М/с "Бен 10".
20:20 М/с "Бен 10".
20:35 М/с "Бен 10".
20:45 М/с "Бен 10".
21:00 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:10 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:20 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:35 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:45 М/с "Бакуган: Боевая планета".
22:00 М/с "Вселенная Стивена".
22:10 М/с "Вселенная Стивена".
22:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:25 М/с "Проказник Энджело".
23:35 М/с "Проказник Энджело".
23:50 М/с "Проказник Энджело".
0:00 М/с "Проказник Энджело".
0:10 М/с "Проказник Энджело".
0:20 М/с "Проказник Энджело".
0:35 М/с "Проказник Энджело".
0:45 М/с "Проказник Энджело".
0:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
3:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:25 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
5:00 "ТСН. Тиждень".
2+2
5:10 "Зловмисники".
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:15 Т/с "Одного разу під Полтавою".
9:15 Країна У 2.0.
9:45 Т/с "Одного разу під Полтавою".
10:45 Країна У 2.0.
11:15 Сімейка У.
12:15 4 весілля.
14:15 Панянка-селянка.
16:15 СуперЖінка.
17:15 4 весілля.
18:15 Прем'єра. Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
18:45 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
19:15 Прем'єра. Країна У 2.0.
19:45 Країна У 2.0.
20:15 Т/с "Одного разу під Полтавою".
21:15 Х/ф "Як вкрасти хмарочос".
23:15 Сімейка У.
0:15 Країна У.
1:15 Панянка-селянка.
2:30 Т/с "Щоденники Темного", 36 с.
3:15 Т/с "Щоденники Темного", 34 с.
4:00 Т/с "Віталька".
UA: ПЕРШИЙ
5:35 Регіональний дайджест.
К2
5:10 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Ідеї ремонту.
8:40 Майстри ремонту.
9:40 Дім на заздрість усім.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Люблю готувати.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:50 Правила життя.
16:50 Інстагламур.
17:20 Зіркові долі.
18:20 Квартирне питання.
19:10 Ідеї ремонту.
19:40 Удачний проект.
20:30 Дачна відповідь.
22:20 Готуємо разом.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 М/с "Смішарики".
Прямий
7:00 "Репортер". Новини.
7:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
7:45 "Медексперт" з Катериною Трушик.
8:00 "Репортер". Новини.
8:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Богданом Машаем та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Гаряча тема".
14:00 "Репортер". Новини.
14:15 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком, Лейлою Мамедовою і Вікторією Попович.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Час пік" з Оленою Курбановою.
17:00 "Репортер". Новини.
17:10 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини жестовою мовою.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Хроніки епідемії" з Олександром Близнюком.
22:10 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 Повтор вечірнього ефіру.
Fox Life
5:05 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 10 с. "Сам заварил кашу, сам и расхлебывай".
6:00 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 9 с. "Время запекать гуся в глазури".
6:20 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 10 с. "Сорное семя".
6:40 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 4 эп.
7:10 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 5 эп.
7:45 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 6 эп.
8:15 Т/с "Касл", 2 сезон, 12 с. "Роза для бывшей".
9:05 Т/с "Пожарная часть №19", 3 сезон, 16 с. "Громче, чем взрыв бомбы".
9:50 Т/с "Резидент", 2 сезон, 15 с. "Королевы".
10:40 Т/с "Резидент", 2 сезон, 16 с. "Негативные события".
11:25 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 7 с. "Никому ничего не трогать".
12:15 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 8 с. "Вертолет".
13:00 Т/с "Касл", 2 сезон, 11 с. "Пятая пуля".
13:50 Т/с "Касл", 2 сезон, 12 с. "Роза для бывшей".
14:35 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 14 с. "Третий лишний".
15:25 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 15 с. "Я больше не жду".
16:10 Т/с "Резидент", 2 сезон, 17 с. "Обман".
17:00 Т/с "Резидент", 2 сезон, 18 с. "Срочный вызов".
17:50 Т/с "Касл", 2 сезон, 13 с. "Запрещенный прием".
18:35 Т/с "Касл", 2 сезон, 14 с. "Третий".
19:25 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 16 с. "Когда так больно".
20:10 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 17 с. "Я надеваю это лицо".
21:00 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 9 с. "Остановка на перегоне".
21:45 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 10 с. "Санта кусается".
22:35 Т/с "Резидент", 2 сезон, 17 с. "Обман".
23:25 Т/с "Резидент", 2 сезон, 18 с. "Срочный вызов".
0:15 Т/с "Касл", 2 сезон, 13 с. "Запрещенный прием".
1:05 Т/с "Белый воротничок", 6 сезон, 3 с. "Неконтролируемые переменные".
1:45 Т/с "Белый воротничок", 6 сезон, 5 с. "Поймать крота".
2:30 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 16 с. "Когда так больно".
3:10 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 17 с. "Я надеваю это лицо".
3:55 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 9 с. "Время запекать гуся в глазури".
4:20 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 10 с. "Сорное семя".
4:45 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 5 эп.
Nickеlodeon
5:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 223 с. "Мусорное безумие / Охота на кроликов".
5:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 224 с. "Сквидвард, частный сыщик / Ищи, пока не найдёшь".
Індиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Свекруха чи невістка".
13:50 "Місія: краса".
14:50 Т/с "Закон і порядок: Спеціальний корпус".
19:20 Т/с "Агенти справедливості".
22:20 Т/с "П'ята варта".
3:00 "Життя в іншому вимірі".
4:30 "Єврочекін".
АТR
7:30 Прогулянки з Олексою Гайворонським.
8:00 Koydesler korusuvi.
9:20 Yirla sazim.
10:05 Gonul eseri.
10:25 Bizim aile.
11:20 Canli studio.
11:25 Ecdatlar sesi.
12:15 Altin devir. Історична програма.
13:05 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
14:30 Історія кримських татар.
14:55 Altin devir. Історична програма.
15:45 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
16:40 Історія кримських татар.
17:00 Bugun. Сьогодні. Live.
20:00 Prime. Live.
21:00 Zaman. Підсумки (кримськотат.). Live.
21:20 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
22:45 Bugun. Сьогодні.
1:35 Prime.
2:30 Нічний ефір.
Star Family
5:05 "Відкритий космос", 2 еп.
6:00 Т/с "Рідні люди", 27-30 с.
9:05 Х/ф "Попелюшка.ru".
10:50 Х/ф "Дивне Різдво".
12:30 Х/ф "Чужі душі".
14:00 Т/с "Рідні люди", 29-32 с.
17:05 Т/с "Що робить твоя дружина?", 19 і 20 с.
18:45 Т/с "Викрадення Богині", 1 і 2 с.
20:20 Х/ф "Мрії з пластиліну".
21:55 Х/ф "Попелюшка.ru".
23:40 Т/с "Рідні люди", 31 і 32 с.
1:15 Т/с "Що робить твоя дружина?", 19 і 20 с.
2:55 Т/с "Викрадення Богині", 1 і 2 с.
4:30 Х/ф "Мрії з пластиліну".