Телепрограма на 15 жовтня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Тигри" на льоду".
8:25 Х/ф "Дрібниці життя".
9:40 Х/ф "Вавілон ХХ".
11:25 Д/ф "...якого любили всі". Леонід Биков.
12:45 Х/ф "Поки не випав сніг".
14:10 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
16:00 Х/ф "Шереметьєво-2".
17:30 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
19:00 Х/ф "Людина в зеленому кімоно".
20:15 Х/ф "Хрещена", 1 с.
21:10 Х/ф "Хрещена", 2 с.
22:00 Х/ф "Хрещена", 3 с.
22:55 Х/ф "Хрещена", 4 с.
23:45 Х/ф "Дзига".
1:20 Х/ф "Небезгрішний".
2:30 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:10 Т/с "Волею випадку".
8:40 Час української анімації.
9:50 Т/с "Волею випадку".
10:20 Час української анімації.
11:30 Т/с "Волею випадку".
12:00 Х/ф "Загублений світ".
13:50 Х/ф "Дилема".
15:50 Х/ф "Мільйон способів втратити голову".
17:55 Х/ф "Уяви нас разом".
19:35 Х/ф "Баракуда", 1 с.
20:35 Х/ф "Баракуда", 2 с.
21:35 Х/ф "Баракуда", 3 с.
22:35 Х/ф "Баракуда", 4 с.
23:40 Х/ф "Сліпота".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:20 Х/ф "Прискорення".
14:05 Х/ф "Страховик".
16:00 Х/ф "Небезпечний бізнес".
18:00 Х/ф "Кров'ю і потом".
20:20 Х/ф "Його собаче діло".
22:00 Х/ф "Адреналін 2. Висока напруга".
23:40 Х/ф "Початковий код".
1:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:10 Т/с "Волею випадку".
8:40 Час української анімації.
9:50 Т/с "Волею випадку".
10:20 Час української анімації.
11:30 Т/с "Волею випадку".
12:00 Х/ф "Загублений світ".
13:50 Х/ф "Дилема".
15:50 Х/ф "Мільйон способів втратити голову".
17:55 Х/ф "Уяви нас разом".
19:35 Х/ф "Баракуда", 1 с.
20:35 Х/ф "Баракуда", 2 с.
21:35 Х/ф "Баракуда", 3 с.
22:35 Х/ф "Баракуда", 4 с.
23:40 Х/ф "Сліпота".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
8:20 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
9:35 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
11:00 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
12:15 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
14:25 Х/ф "У пошуках пригод".
16:05 Х/ф "По той бік вбивства".
17:45 Х/ф "Несвяті".
19:30 Х/ф "Змовниця".
21:40 Х/ф "Прірва".
23:20 Х/ф "Читець".
1:20 Нічне промо.
Star Cinema
5:40 "Історія України".
7:00 Х/ф "Вир чужих бажань", 1-4 с.
10:20 Х/ф "Остання роль Рити".
12:05 Х/ф "Сонцестояння".
13:50 Х/ф "Вир чужих бажань", 1-4 с.
17:00 Х/ф "Мандрівка у закоханість".
18:45 "Історія України".
19:00 Т/с "Північний вітер", 1-4 с.
22:20 Х/ф "Остання роль Рити".
0:05 Х/ф "Сонцестояння".
1:50 Т/с "Північний вітер", 1-4 с.
Star Family
5:35 "Історія України".
6:00 Т/с "Чужі таємниці", 21-24 с.
9:05 Х/ф "Любов на два полюси".
10:45 Х/ф "Чорна сукня".
12:25 "Історія України".
13:05 Т/с "Чужі таємниці", 23-26 с.
16:10 "Історія України".
16:30 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 3-6 с.
19:55 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
21:25 Х/ф "Любов на два полюси".
23:05 Т/с "Чужі таємниці", 23-26 с.
2:10 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 3-6 с.