Телепрограма на сьогодні, 24 січня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
5 канал
13:15 Інформаційний день.
13:55 Погода на курортах.
14:00 Час новин.
14:15 Інформаційний день.
14:55 Погода на курортах.
15:00 Час новин.
15:25 Інформаційний день.
15:55 Погода в Україні.
16:00 Час новин.
16:15 Інформаційний день.
Парламентський канал РАДА
13:20 Документальний фільм.
13:40 #ПолітикаUA.
14:00 #ПолітикаUA.
14:20 Документальний фільм.
14:40 #ПолітикаUA.
15:00 Новини.
15:10 #ПолітикаUA.
15:30 #ПолітикаUA.
15:50 Парламенти світу.
16:00 #ПолітикаUA.
16:20 Документальний фільм.
24 «News»
13:30 ЦРУ. За кадром.
13:45 Вєсті History.
13:55 Погода України.
14:00 Новини.
14:20 Згадати все.
14:30 Право на правду.
14:40 Диктатори.
14:55 Погода України.
15:00 Фінансова грамотність.
15:10 Наші гроші з Денисом Бігусом.
15:40 ЦРУ. За кадром.
15:55 Погода України.
16:00 Новини.
16:20 Політична кухня.
16:30 Вєсті Кремля.
ЧП.INFO
13:34 Огляд надзвичайних подій.
13:39 Студія "ЧП.Info".
13:48 Служба розшуку дітей.
13:54 Огляд надзвичайних подій.
14:00 Студія "ЧП.Info".
14:10 Рубрика.
14:13 Огляд надзвичайних подій.
14:18 Студія "ЧП.Info".
14:28 Спецрепортаж.
14:34 Огляд надзвичайних подій.
14:39 Студія "ЧП.Info".
14:48 Служба розшуку дітей.
14:54 Огляд надзвичайних подій.
15:00 Студія "ЧП.Info".
15:10 Рубрика.
15:13 Огляд надзвичайних подій.
15:18 Студія "ЧП.Info".
15:28 Спецрепортаж.
15:34 Огляд надзвичайних подій.
15:39 Студія "ЧП.Info".
15:48 Служба розшуку дітей.
15:54 Огляд надзвичайних подій.
16:00 Студія "ЧП.Info".
16:10 Рубрика.
16:13 Огляд надзвичайних подій.
16:18 Студія "ЧП.Info".
16:28 Спецрепортаж.
16:34 Огляд надзвичайних подій.
Перший Діловий
13:21 Транспорт.
13:39 IT-бізнес.
14:00 Новини.
14:10 Бізнес-гість.
14:20 Ого, які люди!
14:41 Акцент.
15:00 Бутік TV.
TV-5
13:35 Chaorismatique, David Altmejd Sculpteur.
14:30 Le Journal De La RTBF.
15:01 Visites Privees.
15:55 Visites Privees.
DW
13:30 Check-in - The Travel Guide.
14:00 DW News.
14:30 Made in Germany - The Business Magazine.
15:00 DW News.
15:15 Business - News.
15:30 Euromaxx - Lifestyle Europe.
16:00 DW News.
CNN
13:00 New Day.
14:00 CNN Newsroom.
14:30 World Sport.
15:00 News Stream (with World Sport).
16:00 CNNMoney with Maggie Lake.
АТR
13:20 Aqsam (Вечір).
14:00 "Zaman". Новини (кримськотат.).
14:20 Menimce (На мою думку).
15:00 "Zaman". Новини (укр.).
15:15 Bugun (Сьогодні). Live.
16:00 "Zaman". Новини (кримськотат.).
16:15 Bugun (Сьогодні). Live.
CNBC
13:00 US Squawk Box.
16:00 US Squawk on the Street.
Еспресо TV
13:10 Коментар.
14:00 Новини.
14:10 Коментар.
15:00 Новини.
15:15 Коментар.
15:30 Ваша Свобода.
16:00 Новини.
16:10 Коментар.
ZIK
13:00 Перші про головне. День.
15:10 Д/с "Дзеркало історії".
16:30 Стежками війни (військові журналістські розслідування).
CGTN-Русский
13:15 Travelogue.
13:45 Q&A.
14:00 Euro-Asia Network News.
14:15 Dialogue.
14:30 Documentary.
15:00 Documentary.
15:30 Documentary.
16:00 News.
16:30 Documentary.
France 24
13:30 News.
13:45 France In Focus.
13:58 Weather World.
14:00 News.
14:15 Headlines.
14:16 Business.
14:21 In The Press.
14:28 Weather World.
14:30 News.
14:45 Headlines.
14:46 More News.
14:51 Sports.
14:58 Weather World.
15:00 News.
15:15 Headlines.
15:16 Culture Critics.
15:21 Sports.
15:28 Weather World.
15:30 News.
15:45 Headlines.
15:46 Focus.
15:51 More News.
15:58 Weather World.
16:00 News.
16:15 Tech24.
16:28 Weather World.
16:30 News.
ЕКО-ТВ
13:25 Обережно, діти!
14:35 Nostalgie.
15:20 Історія України.
15:40 Оздоровча гімнастика.
16:00 Програми Еко-ТБ.
AZTV
13:20 "Семейный доктор".
14:00 Документальный фильм.
14:30 "Современная молодежь Азербайджана".
15:00 "Новости".
15:30 "Музыка".
16:00 "Новости" (на русском языке).
16:30 Документальный фильм.
Караван TV
13:30 Телемагазин "Studio Moderna".
14:00 Телемагазин "Соната".
16:00 Телемагазин "Studio Moderna".